[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло жителям 10 населених пунктів, постраждалих через обстріли

20.03.2024 в 12:24

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання для жителів 10 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом понад 2 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для якнайскорішого відновлення енергопостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим.

За 19 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло в оселі жителів 10 населених пунктів Донецької області. 2 295 родин знову можуть користуватися електрикою.

Боєзіткнення на Донеччині тривають. За інформацією Донецької обласної військової адміністрації, ворог за добу 12 разів обстріляв населені пункти регіону. Зокрема у Краматорську ракетного удару зазнала промзона.

Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 756 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print