[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 17 тисяч родин за дві доби

02.07.2024 в 19:22
За 1 та 2 липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових відремонтували виконали низку ремонтів мереж та повернули електрику жителям 11 населених пунктів Донеччини. Світло повернулося в домівки понад 17 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
За останні дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 11 населених пунктів, знеструмлених обстрілами. Це дало змогу повернути електрику у 17 255 домівок.
Важка ситуація на Донеччині триває. Ворог продовжує обстрілювати регіон з артилерії, наносити ракетні та авіаудари. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, минулої доби ворог 26 разів обстріляв населені пункти регіону.
Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 861 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!
 
print