[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в домівки понад 14 тисяч родин за добу

01.07.2024 в 12:27

За 28 червня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли дістатися низки пошкоджень мереж, відремонтувати їх та відновити електрику у 13 населених пунктах. Завдяки цьому електрика повернулася у понад 14 тисяч домівок. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
За останню добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання 13 населених пунктів. Світло знову є у 14 461 домівці.
Донеччина залишається ареною найбільш активних бойових дій. Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 857 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print