[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло у 9 населених пунктів за добу

17.06.2024 в 13:31

За вчора спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів мереж та повернути світло у 9 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Електропостачання знову повернулося в оселі майже 6 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла на Донеччині, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 16 червня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електропостачання 9 населених пунктів Донеччини. Світло знову є в домівках 5 938.

Важкі бої в Донецькій області тривають. За інформацією Генштабу, найбільш напруженою так само залишається ситуація на Покровському напрямку.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 844 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print