[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло понад 18 тисячам родин

12.02.2024 в 12:45

Попри постійні обстріли ворога, за минулу добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання понад 18 тисяч осель у трьох прифронтових районах області. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання на Донеччині, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом 10 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули електропостачання 18 324 родинам регіону, що мешкають у трьох районах області.

Обстріли Донеччини не стихають. Тривають авіаційні, ракетні та артилерійські удари. Через бойові дії постійно пошкоджуються мережі й обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 718 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

У разі відсутності світла, будь ласка, повідомте нам про це у зручний для вас спосіб: через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять усе можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print