[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло понад 10 тисячам родин, знеструмленим через обстріли

27.03.2024 в 12:53

За минулу добу, 26 березня, енергетики ДТЕК Донецькі електромережі відновили роботу пошкоджених через обстріли мереж для понад 10 тисячам родин на Донеччині. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно військові надають дозвіл на їх проведення, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних боїв.

 Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відремонтували пошкодження електромереж в трьох населених пунктах Донеччини. Завдяки цьому світло повернулись в оселі 10 366 родин.

Через бойові дії та регулярні обстріли з боку рф в Донецькому регіоні зберігається складна ситуація. Тож фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 763 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print