[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло майже 5 тисячам родин за добу

12.12.2022 в 12:25

За 9 грудня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для восьми населених пунктів на Донеччині, знеструмлених через бойові дії. Завдяки цьому майже 4,8 тисячі родин знову мають доступ до електрики. Фахівціенергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Протягом доби попри обстріли аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повернули електропостачання жителям восьми населених пунктів. 4798 родин знову отримали можливість користуватися електрикою.
Наразі без світла залишаються 96 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 290 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна
знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print