[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло для понад 57 тисяч родин за тиждень

20.05.2024 в 14:35

З 13 по 19 травня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для мешканців 45* населених пунктів, постраждалих внаслідок постійних ворожих атак. Понад 57 тисячі родин знову мають світло в своїх оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електрики у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим.

Минулого тижня масштабні ворожі обстріли Донеччини тривали. Загалом за цей період фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електрику жителям 45 населених пунктів. Знову зі світлом оселі 57 279 родин.

Тільки за вихідні енергетикам вдалося відновити електропостачання 8 населених пунктів для 12,8 тисяч родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація. Через постійні обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 817 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло вже десятки разів

 

print