[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло для майже 50 тисяч родин за тиждень

25.03.2024 в 19:53
З 18 по 24 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для мешканців 32 населених пунктів, постраждалих внаслідок масштабних російських атак. Майже 50 тисяч родин знову мають світло в своїх оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електрики у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим.
Минулого тижня ворог здійснив наймасштабніші атаки по енергетичних об’єктах країни за останній час. Руйнувань зазнали об’єкти генерації, передачі та розподілу електроенергії, що призвело до необхідності обмеження енергоспоживання. Зокрема в Донецькій області для стабілізації ситуації за розпорядженням НЕК Укренерго довелося застосовувати екстрені відключення світла.
Проте завдяки злагодженій роботі всіх енергетиків вдалося стабілізувати енергосистему регіону. Загалом за минулий тиждень фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електрику жителям 32 населених пунктів. 48 072 родини знову зі світлом.
Водночас на Донеччині не припиняються активні бойові дії. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника області, за минулу добу ворог обстрілював Покровський, Краматорський та Бахмутський райони.
Через постійні обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 761 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії повернули світло понад 7,2 млн родин на Донеччині(з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло 2 і більше рази).
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!
print