Донецька обласна державна адміністрація запрошує всіх мешканців та гостей області приєднатися до святкування Дня Європи, який відбудеться 18 травня 2019 року в м. Бахмут.
11.05.2019 в 8:51
Донецька обласна державна адміністрація запрошує всіх мешканців та гостей області приєднатися до святкування Дня Європи, який відбудеться 18 травня 2019 року в м. Бахмут.
Для відвідувачів Нижнього парку м. Бахмут з 12:00 і до самого вечора будуть працювати фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Також мешканців будуть вражати своїм талантом вуличні художники та музиканти, «живі скульптури» та мім-шоу.
Усі бажаючі можуть взяти участь у спортивних змаганнях, хореографічних майстер-класах та майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, відвідати дискотеку в стилі 80-90-х, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, а також скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.
А ввечері, наприкінці свята, для мешканців та гостей області виступить джазовий колектив під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.
Не пропустіть можливість за один день побувати в 28 країнах Євросоюзу!
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/Afisha-Den-YEvropy.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/Den-YEvropy-2019-bord.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/Programa-Den-YEvropy.jpg)