[bvi]
  • Українська
  • English

До уваги юридичних та фізичних осіб!

29.07.2020 в 14:16

Звертаємо увагу, що за повідомленням Міністерства юстиції України,  з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

      У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 07 серпня буде відсутній. Документи на реєстрацію НЕ прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.

     Радимо запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань для користувачів будуть доступні сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API ЄДР) та послуга  безоплатного доступу до відомостей ЄДР (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.

Відтак, під час впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР не будуть працювати:

– Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (повне відключення);

– сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

– публікація відкритих даних з ЄДР;

– портал usr.minjust.gov.ua (відключення в частині формування платного витягу та витягу для державних органів);

– «он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР).

print