[bvi]
  • Українська
  • English

До уваги роботодавців!

25.03.2024 в 11:17

Уряд продовжує працювати над стимулюванням створення робочих місць для осіб з інвалідністю. Однією з таких програм є надання роботодавцям компенсації витрат за облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю, яка почала діяти з серпня минулого року. Відповідно до умов Порядку надання компенсації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 №893, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих  людей з І групою інвалідності — до 106,5 тис. грн., з ІІ групою інвалідності — до 71 тис. грн.

Роботодавці, які працевлаштували людину з інвалідністю, можуть подати заяву та документи безпосередньо через Портал Дія.

Заява подається роботодавцем протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Для подання заяви потрібно:

  1. Авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
  2. Заповнити заяву з зазначенням даних про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
  3. Додати документи, які підтверджують працевлаштування, купівлю допоміжних засобів та довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчує інвалідність співробітника;
  4. Зазначити IBAN рахунку підприємства-роботодавця;
  5. Підписати заяву КЕПом.

Рішення приймається протягом 10 робочих днів з дня подання документів. У разі ухвалення позитивного рішення кошти надійдуть на рахунок заявника протягом 5 робочих днів.

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням https://www.dcz.gov.ua/…/kompensaciya-za-oblashtuvannya…

print