[bvi]
  • Українська
  • English

До уваги роботодавців!

05.02.2024 в 16:43

Нагадуємо про можливість отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Порядок надання компенсацій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 №696.

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів.

Компенсуються фактичні витрати на оплату праці, але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати.

Компенсація включає: основну та додаткову заробітні плати, суму сплаченого єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Виплата компенсації здійснюється за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяців.

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням

https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-za-vpo

Нагадуємо про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю. Порядок допомоги по частковому безробіттю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №702.

Право на допомогу мають роботодавці, які були вимушені зупинити (скоротити) виробництво продукції (виконання робіт, надання послуг).
Допомога по частковому безробіттю надається щомісяця пропорційно робочому часу працівника, який скорочено.
Максимальний розмір допомоги по частковому безробіттю складає 3550 грн.
Допомога надається на строк зупинення (скорочення) діяльності, але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців.
Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням
https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-0

print