[bvi]
  • Українська
  • English

Для майже 25 тисяч родин у 19 населених пунктах ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло за добу

14.07.2023 в 10:58

За 13 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі попри обстріли відновили електрику у 19 населених пунктах. Завдяки цьому світло повернулося в оселі майже 25 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За добу спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 19 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову отримали доступ до електропостачання 24 915 родин.

Активні боєзіткнення на Донеччині тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Бахмутському, Лиманському, Мар’їнському, Авдіївському та Куп’янському напрямках, де протягом доби відбулося близько 30 бойових зіткнень.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 506 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

       

print