[bvi]
  • Українська
  • English

Для майже 12 тисяч родин зміг відновити електрику ДТЕК Донецькі електромережі за добу

05.03.2024 в 12:49

За 4 березня після низки ремонтів фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у 13 населених пунктах, постраждалих через бойові дії. Світло знову повернулося в оселі майже 12 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За останню добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових дістатися низки пошкоджень енергообладнання та відремонтувати його. У результаті повністю чи частково світло повернулося у 13 населених пунктів, знеструмлених обстрілами. Знову з електрикою 11 898 родин.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 17 разів. Зокрема, чергового авіаудару зазнала Костянтинівка.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 741 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print