[bvi]
  • Українська
  • English

Державні службовці, які є відповідальними за організацію та проведення закупівель, мають можливість взяти участь в опитуванні та тренінгах для підвищення кваліфікації

09.03.2024 в 10:49

Міністерство економіки України спільно з Національним агентством України з питань державної служби працює над розробленням та затвердженням типової загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації державних службовців, які відповідають за здійснення публічних закупівель.

Для визначення та врахування в Програмі актуальних тем закупівельного законодавства, що сприятимуть підвищенню кваліфікації державних службовців, які відповідають за здійснення публічних закупівель, Мінекономіки спільно з проєктом EU4PFM Програма Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в Україні проводить опитування, яке доступне за посиланням: https://forms.gle/NfMcfGA7auREDnYJ9 та відкрите до 24 березня 2024 року.

До того ж для уповноважених осіб з питань публічних закупівель адміністрацій, місцевого самоврядування, комунальних підприємств за сприяння ПРООН в Україні 25-26 березня 2024 року в м. Дніпро та 28-29 березня 2024 року в м. Полтава буде проведено тренінги «Публічні закупівлі: новації та особливості проведення під час воєнного стану».

print