День знань

01.09.2023 в 8:00

Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги та батьки!
Щиро вітаємо вас із Днем знань! Попри те, що ми живемо в умовах повномасштабної війни, навчальний рік ми розпочинаємо традиційно 1 вересня, бо війна не в змозі завадити прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень.
Війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи. Але всі ми віримо, що Україна обов’язково переможе і всі ми повернемося до звичайного спокійного життя.
Основне наше завдання сьогодні – організувати в умовах воєнного стану належний, оптимально безпечний і успішний навчальний процес у кожному навчальному закладі. І найперше максимальних зусиль для цього прикладаєте ви, шановні вчителі та батьки. Дякуємо усім і кожному, хто вчинками і згуртованістю у надскладні часи долучився до освітнього фронту і гідно його тримає.
Зичимо усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, віри і впевненості у завтрашньому дні, удачі, творчої наснаги та оптимізму.
Все буде Україна! Слава Україні!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,