День журналіста

06.06.2024 в 11:00

Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста! Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу.

Сьогодні, коли російський агресор знищує українські міста та села, вбиває українських дітей, наші медійники, подекуди ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників. Щодня протидіють московській пропаганді.

Журналістське слово – найгостріша зброя на війні. Ваша місія – підтримувати у читачів, слухачів і глядачів патріотичний дух, надавати оперативну достовірну інформацію.

Дякуємо вам за високий професіоналізм і відданість обраній справі. Продовжуйте говорити правду, викривати неправду та вести людей у майбутнє. З вашою допомогою українська земля очиститься від московської нечесті.

З нагоди Дня журналіста зичимо вам міцного здоров’я, творчих успіхів, позитивних новин та надійного мирного неба! Нехай високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду будуть вашим постійним дороговказом!

Слава Україні! Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація