День журналіста

06.06.2023 в 9:07

Шановні журналісти!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста! Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.
Сьогодні Україна, яка бореться із російським агресором і водночас переживає процес становлення справжньої незалежності та державності, як ніколи потребує об’єктивного осмислення та професійного висвітлення фактів та подій.
В умовах повномасштабної війни російської федерації проти України, журналісти перетворилися на справжніх воїнів, які невтомно боронять інформаційний фронт.
Щиро зичимо вам успіхів у творчій праці, позитивних новин, здійснення спільного бажання усіх українців – перемоги над ворогом і надійного мирного неба! Нехай високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду будуть вашим постійним дороговказом!
Слава Україні! Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,