01.06.2024 в 7:30

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим і прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань і здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої країни.

Сьогодні, російський агресор намагається знищити Україну, вбиває та викрадає українських дітей. Тисячі дітей депортовані в росію. Їх звільнення, їх захист – це головне завдання теперішнього покоління українців. Дякуємо усім, хто захищає і бореться за світле майбутнє наших дітей.

Любі діти! Бажаємо вам чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, щастя та удачі на життєвих дорогах! Зростайте здоровими та радісними, прославляйте свої родини і нашу рідну Україну!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація