День захисників і захисниць України та День Українського козацтва

01.10.2023 в 9:00
Шановні захисники і захисниці України!
Щиро вітаємо вас зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу! День захисників і захисниць України відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.
Дякуємо всім, хто зі зброєю в руках захищає нашу Україну від російського агресора, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму.
У цей день низько схилімо голови згадуючи тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну Україну та її народ.
Шановні захисники і захисниці України, бажаємо вам міцного здоров’я,  незламної волі, твердості духу та віри у перемогу! Нехай Пресвята Богородиця покриває всіх, хто бореться за волю та незалежність України, своїм святим Покровом!
Слава Україні! Героям Слава!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,