День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

04.06.2024 в 8:31

Шановні друзі!

В Україні 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день встановлено, для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, але й невинні діти.

Окупанти продовжують вбивати наших дітей, вони діють, як терористи, вони не солдати, а садисти.

Жодні декларації, конвенції чи людські закони про захист прав, життя і здоров’я дітей не діють на окупантів та загарбників. Ворог наносить ракетні удари не тільки по містах і селах України, а намагається знищити найголовніше – наш майбутній цвіт нації, наших діточок.

Тому ми маємо пам’ятати, що лише наша армія, наші захисники захищають наших дітей від цинічних вбивць. Підтримуючи військових, допомагаючи Збройним Силам України, ми вносимо свій внесок у захист наших дітей.

Сьогодні ми молимося за душі невинно загиблих українських дітей, які стали жертвами російського агресора.

Вічна та світла пам’ять загиблим маленьким янголам!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація