День українських миротворців

15.07.2023 в 8:59

15 липня в Україні відзначають – День українських миротворців. Миротворча місія – одна із найбільш поважних, яка вимагає високого професіоналізму, сили духу і відваги. Українські миротворці несуть службу на різних континентах, у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень. У важкий для нашої держави час українські миротворці з міжнародним миротворчим досвідом одними з перших стали на захист рідної України.
Шановні миротворці, нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.
Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров`я, добробуту, міцності духу та оптимізму!
Слава Україні! Героям слава!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,