27.10.2023 в 10:01

Шановні земляки!

27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Наша мова – одна із наймелодійніших мов світу. Для кожного з нас – це частина серця і душі, нею розмовляли наші предки, кожному з нас у дитинстві мати співала колискові. Це частина нашого генетичного коду, гордість та скарб нації.

Сьогодні українські захисники зі зброєю у руках виборюють наше право розмовляти рідною мовою, мати свою незалежну державу. Українська пісня нині звучить в багатьох країнах світу, слова підтримки нашого народу промовляють українською мовою.

Ми пишаємося рідною мовою і за час повномасштабної війни російської федерації проти України усвідомили її справжню цінність. Бо нині весь світ чує нашу мову і підтримує Україну.

Нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,