День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2024 в 11:09

Шановні земляки!

22 червня Україна вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Ця жорстока війна залишила після себе катастрофічні наслідки, розгромлені міста та села, покалічені долі, обірвала життя мільйонів людей, не оминула жодної української родини.

Ми говорили – ніколи знову. Однак, на територію України знову прийшла війна. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Українці знову гинуть на війні. Усе повторюється, тільки загарбник інший – російський агресор. Сьогодні, наші відважні захисники мужньо боронять свою землю від ворога, відстоюють свободу і цілісність своєї держави.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні низько вклонімося усім захисникам рідної землі. Схилімо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Вічна слава Героям, які загинули в боях за свободу і незалежність України!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація