[bvi]
  • Українська
  • English

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2023 в 10:16

Шановні земляки!

22 червня Україна вшановує пам’ять жертв війни в Україні.

Саме цей день, далекого 1941-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнений важких спогадів і болю. Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у Другій світовій війні. Адже війна забрала мільйони українців, подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїн. Нажаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

У цей скорботний день віддамо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

Ми говорили – ніколи знову. Однак, на територію України знову прийшла війна. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Українці знову гинуть на війні. Усе повторюється, тільки загарбник інший – російський агресор. Сьогодні відважні воїни нашої України знов виборюють свободу та незалежність. Віримо – Україна переможе! Вічна слава героям, які полягли в боях за свободу і незалежність України!

Покровська райдержадміністрація, районна військова адміністрація, Покровська районна рада

 

 

print