День родини

08.07.2023 в 7:28

Сьогодні в Україні відзначається – День родини. Родина – найсвятіше, найцінніше, що є у житті кожної людини. Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя. У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова.
На жаль, сьогодні багато українців були вимушені розлучитись із своїми родинами через війну російської федерації проти України. Та ми віримо в перемогу, відновлення миру та возз’єднання усіх наших родин!
Шановні земляки! Щиро вітаємо вас з Днем родини! Бажаємо усім українським родинам мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків! Нехай наші захисники повернуться живими, а молитва матері та батька збереже під час захисту Батьківщини!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,