День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

17.03.2024 в 8:25

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують тепло і затишок у наших оселях, охайність і чистоту наших міст і сіл по всій країні. Під час війни, ви сумлінно виконуєте свої обов’язки на роботі на благо суспільства, а це заслуговує на щоденну повагу і вдячність.

Дякуємо вам за сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, де кожен із вас – на своєму місці. Ваш фронт – боротьба за благополуччя населення, підтримання найважливіших систем життєзабезпечення громад району.

Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, добробуту та нових професійних здобутків.
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,