День пам’яті жертв голодоморів
27.11.2021 в 8:05
Дорогі земляки!
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.
І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.
райдержадміністрація, районна рада
![Возможно, это изображение (текст)](https://scontent.fdok3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/261084327_2015623825271158_2086189232244545284_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JabvlQTc3E4AX88J0C1&_nc_ht=scontent.fdok3-1.fna&oh=209f1d7b28ab6e14f2cdb13096b418d1&oe=61A8D324)