День Національної поліції України

04.07.2024 в 10:11

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Сьогодні, в умовах війни російської федерації проти України, ви стали на захист цілісності та суверенітету країни, охороняєте життя та спокій громадян.

Щиро дякуємо вам за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, патріотизм, самовідданість та вірність українському народу. За те, що залишаєтесь вірними принципам Національної поліції – служити і захищати. Світла пам’ять правоохоронцям, які віддали своє життя за Україну.

З нагоди Дня Національної поліції України бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму та стійкості, наснаги та сил задля досягнення нашої єдиної мети – Перемоги над російським окупантом!

Слава Україні!Героям Слава!

Покровська райдержадміністрація,