День Національної поліції України

04.07.2023 в 7:49

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які ви щоденно виконуєте, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Сьогодні, в умовах війни російської федерації проти України, ви демонструєте високий професіоналізм та сумлінно виконуєте свій обов’язок, не шкодуючи сил і здоров’я,  ризикуючи власним життям. У такий складний для країни час ви одні з тих, на кого в першу чергу покладає свої надії український народ. З вірністю присязі, пліч-о-пліч із військовослужбовцями Збройних сил України ви гідно стримуєте російську агресію та даєте  відсіч окупантам.

Щиро дякуємо всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу. Тож хай ваша почесна праця повертається лише людською вдячністю, а мужність та професіоналізм завжди служать людям.

Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, оптимізму та стійкості, наснаги та сил задля досягнення нашої єдиної мети – Перемоги над російським окупантом!

Слава Україні! Героям Слава!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,