День місцевого самоврядування

07.12.2023 в 9:55

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Це свято тісно пов’язане зі здобуттям Україною незалежності, розбудовою державності та демократії, адже становлення органів місцевого самоврядування в демократичному суспільстві є важливим інститутом народовладдя та засобом реалізації інтересів мешканців громад.
Щиро дякуємо всім, хто всі свої зусилля спрямовує на розвиток місцевих громад та допомогу Збройним Силам України в боротьбі за вільну державу і щасливе майбутнє її наступних поколінь.
Бажаємо кожному з вас, у цей складний для нашої країни час, міцного здоров`я, успіхів у праці на благо людей, незламності духу та єдності на шляху розбудови рідної незалежної держави!
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,