День медичного працівника

27.07.2023 в 8:00

Шановні медичні працівники!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника! Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу та повагу. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Ви повертаєте здоров’я, рятуєте життя, вірні клятві Гіппократа, вірні професії, вірні присязі. Ваш професіоналізм та самовідданість береже здоров’я нації, а в умовах війни, коли кожен на своєму фронті бореться за свободу і незалежність нашої держави, лікарі виборюють життя кожного воїна та мирних жителів, які опинилися під обстрілами російського агресора.
Дякуємо вам за невтомну працю, за врятовані життя, за ваш вклад у Перемогу України.
Зичимо вам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди в родинах та непохитної відданості обраній професії.
Разом до Перемоги! Слава Україні!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,