День хрещення Київської Русі – України

28.07.2023 в 8:58

Шановні земляки!
28 липня в Україні відзначається одне з найважливіших релігійних подій в українській історії – День хрещення Київської Русі – України, встановлений на честь започаткування князем Володимиром Великим в країні християнської традиції.
Свято хрещення Київської Русі – України, це день нашої вищої духовної єдності. Християнство для України стало духовним фундаментом, силою, яка допомагала вистояти в скрутні часи. Віра, надія, любов, родина, милосердя – християнські цінності, котрі й сьогодні нас зміцнюють і надихають.
Саме віра завжди була і залишається для українців запорукою моралі та злагоди у суспільстві. Нехай же віра в Україну об’єднає нас та надасть сили у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет України.
У цей святковий день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, добробуту та злагоди, духовного єднання людей і мирного неба на нашій землі!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,