День гідності і Свободи
21.11.2021 в 10:00
Шановні жителі району!
День Гідності та Свободи – це свято встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідноїземлі!
райдержадміністрація, районна рада
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/259825327_2011956225637918_8034782484259566830_n.jpg)