День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25.05.2024 в 10:20

Шановні фахівці Державної служби спеціального зв’язку

та захисту інформації України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом Днем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України!

Ваша робота заслуговує на глибоку повагу і є свідченням майстерності та сумлінного виконання завдань. Ви забезпечуєте стійкість, захищеність державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створюєте безпечні умови обігу важливої інформації, успішно реагуєте на загрози в кіберпросторі, надійно протидієте ворожим технічним розвідкам, підтримуєте функціонування національного радіочастотного ресурсу.

Дякуємо всім фахівцям Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за самовіддану працю та високий професіоналізм. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України.

З нагоди вашого професійного свята бажаємо міцного здоров’я, оптимізму та перемоги над ворогом!

Слава Україні!

Покровська райдержадміністрація,