День Державної служби

23.06.2024 в 10:00

Шановні державні службовці!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби України! Професія державного службовця – це відповідальна праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Сьогодні, в умовах війни російської федерації проти України на вас лежить особлива відповідальність. Завдяки кожному з вас Україна незалежна, суверенна держава, яка здатна протистояти та давати гідну відсіч агресору.
Своєю щоденною працею ви робите свій внесок у розвиток нашої України, засвідчуєте свою вірність присязі, демонструєте професіоналізм і патріотизм.
Тож, нехай ваші дії завжди будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі та своєму народу.
Бажаємо вам міцного здоров’я та успіху, мудрості та витримки, невичерпної енергії та наснаги у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!
Разом до Перемоги! Все буде Україна! Слава Україні!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація