День державної служби

23.06.2023 в 11:30

Дорогі державні службовці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом  – Днем державної служби України!

Державна служба – це особлива професія, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми  громадян. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Попри війну, загрозу та небезпеку, ви продовжуєте виконувати свої обов’язки, чітко усвідомлюючи, що органи державної влади мають залишатися дієвими, а в Україні має панувати закон і право.

Дякуємо  вам за самовіддану та відповідальну працю.  Бажаємо  міцного здоров’я, наснаги, мудрості та витримки, невичерпної енергії та нових здобутків для розквіту Української держави!

Слава Україні! Разом до Перемоги!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,