День батька

16.06.2024 в 8:04

Шановні земляки!

Сьогодні, 16 червня ми відзначаємо День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Батько для дитини – це втілення мудрості і сили, доброти і справедливості, мужності та героїзму. Саме мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю, рішучість, послідовність і завзятість в досягненні цілей або відстоюванні поглядів.

Для українців День батька має особливе значення, адже сьогодні багато наших татусів зі зброєю в руках боронять нашу рідну Україну від ворога заради світлого майбутнього своїх дітей.

Щиро вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким у житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, чистого мирного неба, злагоди, добробуту, витримки та наснаги!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю татусів, які оберігають своїх дітей з небес. Вони завжди у наших серцях.

З Днем батька вас, дорогі наші татусі!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація