День батька

18.06.2023 в 9:09

Шановні земляки!

Сьогодні, 18 червня ми відзначаємо День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Непростою є роль батька в житті дітей, саме тато – опора всієї сім’ї, на його міцних плечах тримається добробут рідних і близьких, він є хорошим прикладом і надійною підтримкою. Він навчає як з честю і гідністю йти по життю.

Війна стала надскладним викликом для українців, зокрема для татусів, які розлучилися з родинами та дітьми і стали на захист своєї Батьківщини. Наші доблесні воїни захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна – країна їхніх дітей.

Щиро вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким у житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, чистого мирного неба,  злагоди, добробуту та перемоги нашій Україні!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,