День архітектури України

01.07.2023 в 10:18

Шановні працівники архітектури!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем архітектури України!
Творча, наполеглива робота архітекторів отримала Всесвітнє визнання у 1946 році, коли потрібно було підіймати з розвалин міста та села, відтворювати пам’ятники архітектури після Другої світової війни.
Сьогодні наша країна потерпає від ворожих обстрілів російського агресора, які несуть розруху та знищення інфраструктури населених пунктів. На архітекторів, працівників органів містобудування та проєктних організацій покладена важлива місія – відбудувати наші міста та села. Нова архітектура України буде сучасною та європейською, заснованою на наших традиціях та повазі до історії.
Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, невичерпної енергії у творчих справах та плідної роботи задля розбудови нашої України.
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,