[bvi]
  • Українська
  • English

Центр розвитку підприємства – обери свій шлях

08.07.2024 в 12:03

5 липня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулося засідання Консалтингового центру. Захід присвячений першим крокам до само зайнятості. Учасниками заходу стали безробітні особи. В онлайн зустрічі також прийняла участь представниця Державної служби з питань праці.
Слухачі отримали поради щодо успішного бізнес-планування, вибору перспективних бізнес-ідей, адже відомо, що успіх власної справи починається з вибору ідеї. Особливий акцент було зроблено на послугах служби зайнятості що надаються на всіх етапах започаткування власної справи.
Також увага була акцентована на тому, що важливо розвиватися в напрямках діяльності, що є пріоритетними для місцевого ринку. Присутні були ознайомлені з грантовими пропозиціями у межах урядової програми “єРобота” та Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, яка спільно з ГО ”Центр Зайнятості Вільних Людей” розпочинає другу фазу Програми підтримки економічної стійкості України. Слухачі були проінформовані про те, хто може отримати фінансову допомогу, і якому розмірі, та за яких умов буде проведено відбір учасників проєкту.
Фахівець Покровського МЦЗ Оксана Янтус повідомила й про те, що за підтримки Мінветеранів Український ветеранський фонд відкрив набір заявок на новий конкурс «Варто: золоті руки» для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати грантові ресурси обсягом від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень на фінансування бізнесу. Так, вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.
«Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків. Для остаточного подолання стереотипів, варто зазначити, що кожен, хто підтримує цивілізовані трудові відносини, має можливість звернутися до онлайн-сервісу «інтерактивний інспектор»,- додала фахівчиня Управління праці Наталя Кравченко.
Заходи такого формату є надзвичайно актуальними на даний час. Окрім нових знань, слухачі отримують дієві поради щодо участі в подібних проектах.

print