[bvi]
  • Українська
  • English

Центр розвитку підприємництва. Як зробити свій проєкт успішним.

17.08.2023 в 13:58

16 серпня в Покровським міським центром зайнятості Донецької області було організоване робоче засідання Консалтингового центру, учасниками якого стали безробітні, підприємці, особи, зацікавлені у започаткуванні власної справи. В онлайн зустрічі  також прийняли участь представники Покровської міської військової адміністрації та Державної служби з питань праці.

Темою обговорень стало ознайомлення слухачів з умовами надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання, що спрямовані на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць. Особливий акцент було зроблено на програмі у рамках державних ініціатив, яка так і називається  “Власна справа”. Вона дає можливість отримати від держави до 150 тисяч гривень за умови створення одного робочого місяці або до 250 тисяч гривень, якщо є можливість взяти на роботу двох працівників.

Фахівець Покровського МЦЗ Оксана Янтус повідомила й про те, що за підтримки Мінветеранів Український ветеранський фонд відкрив набір заявок на новий конкурс «Варто: золоті руки» для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати грантові ресурси обсягом від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень на фінансування бізнесу. Так, вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.

«Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків. Для остаточного подолання стереотипів, варто зазначити, що кожен, хто підтримує цивілізовані трудові відносини, має можливість звернутися до онлайн-сервісу «інтерактивний інспектор»,- додала  фахівчиня Управління праці Наталя Кравченко.

Заходи такого формату є надзвичайно актуальними на даний час. Окрім нових знань, слухачі отримують дієві поради щодо участі в подібних проектах.

print