[bvi]
  • Українська
  • English

Чому в період відключень світла важливо вчасно передавати покази лічильника, – пояснює ДТЕК Донецькі електромережі

31.05.2024 в 13:52

З 30 травня по 3 червня настає новий період для передачі показів лічильника за світло. ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує зробити це вашим щомісячним ритуалом, особливо якщо застосовувались стабілізаційні відключення. Адже передані покази допоможуть нам визначити обсяг фактично спожитої вами електроенергії впродовж поточного місяця, а постачальникам – нарахувати за ним коректну суму для оплати.

ДТЕК Донецькі електромережі розраховує обсяг спожитої вами електроенергії за один календарний місяць на основі показів лічильника, які ви передаєте впродовж двох днів до закінчення поточного місяця та протягом 1-3 числа наступного місяця. Якщо ви передасте покази 4-го числа і пізніше, то, згідно із законодавством, ми будемо вимушені розрахувати цей обсяг за середньодобовим споживанням аналогічного періоду минулого року.

Уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за реально спожиту електроенергію можна, якщо не забувати вчасно передавати покази. Це має особливе значення в період стабілізаційних відключень, коли ви споживали менше, ніж зазвичай. Так ви будете сплачувати лише за ту електрику, яку використали впродовж місяця.

Найпростіше та найшвидше передати покази можна через наш чат-бот:

• в пошуку месенджера Viber та Telegram введіть «ДТЕК Донецькі електромережі»;

• пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);

• обрати в меню «Передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Нагадуємо: передавати покази треба навіть, якщо клієнт вимушений був тимчасово залишити своє житло, та, відповідно, не використовує електроенергію — обов’язково потрібно дублювати попередній показ. Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику — рахунки за спожиту електроенергію.

print