Чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених

26.06.2024 в 16:34

26 червня 2024 року під головуванням голови Ради ВПО при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації Алли Павлічевої в режимі відео конференції пройшло чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених.

На порядок денний було винесено два питання.

Під час розгляду першого питання голова Покровської МРО ТХЧУ ВПО Людмила Полтавченко, використовуючи презентаційні матеріали, доповіла про видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а також компенсаційні виплати місцевим мешканцям Покровського району, у яких було зруйноване житло внаслідок збройної агресії російської федерації.

При обговоренні другого питання, начальник відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю Альона Шаркович розповіла учасникам засідання про оздоровлення дітей пільгової категорії Покровського району у 2023-2024 роках під час дії воєнного стану.

У підсумку усі учасники мали можливість поставити питання доповідачам та обговорити проблемні питання.