Благодійна допомога від USAID UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні, при співпраці з ГО Спільно HUB
12.02.2024 в 11:21
В межах реалізації проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні, при співпраці з ГО Спільно HUB Покровська райдержадміністрація, районна військова адміністрація Донецької області отримала благодійну допомогу у вигляді ноутбуків, МФУ, зарядної станції, WI-FI роутера, канцелярії, аптечки та інше.
Висловлюємо велику вдячність представникам громадської організації за надану допомогу, яка стане вагомою підтримкою у роботі працівників райдержадміністрації у цей нелегкий час, та сподіваємося та подальшу плідну співпрацю.
Разом до Перемоги!
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-09.29.52.jpeg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-09.28.29.jpeg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-09.29.53.jpeg)