Більшість закупівель Костянтинівської МВА спрямовані на оборону

06.09.2024 в 17:59

З початку року Костянтинівська міська військова адміністрація провела 61 закупівлю на суму близько 175 мільйонів гривень. Майже всі вони спрямлвані на посилення оборони громади. Про це під час чергового засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність” повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.

Начальник Костянтинівської МВА Сергій Горбунов доповів про хід закупівель, проведених та оголошених комунальними підприємствами, закладами та установами громади. Він підкреслив, що протягом року для потреб Сил оборони громадою закупались “зуби дракона”, загородження типу “Єгоза”, троси, малозамітні перешкоди, будівельні матеріали. Ці закупівлі носили терміновий характер і були проведені за прямими договорами.

Ігор Бойко зауважив, що робоча група “Прозорість та підзвітність” не має запитань до проведених закупівель, а також і надалі щотижня буде розглядати закупівлі, проведені громадами області.