Архівісти Покровського району приймали вітання з нагоди професійного свята.

25.12.2023 в 22:05

24 грудня своє професійне свято відзначили працівники архівних установ. З нагоди свята в.о. голови районної ради Юрій Середа завітав до архівних установ територіальних громад Добропілля, Покровська та Білозерське з приємною місією вручення кращим представникам професії почесних грамот Покровської районної ради за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків і 100 річчя заснування Покровського району.

Юрій Середа зазначив, що у сучасних умовах ми переконалися наскільки важливо пам’ятати історію свого роду, держави та народу. Адже сьогодні наш ворог намагається викрасти і присвоїти частину нашого славетного минулого.

Побажав невичерпної енергії, успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я та добробуту в родинах, мирного неба, добра та злагоди. Нехай робота приносить задоволення, збагачує знаннями та життєвою мудрістю, а повсякденне життя зафарбовується лише яскравими кольорами.