Участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Донецької області

25.07.2024 в 14:05

Сьогодні, 25 липня 2024 року, під головуванням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Донецької області, участь у якому прийняв в.о.голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимир Колосов.
В ході засідання були розглянуті питання підготовки до опалювального періоду 2024-2025 років, забезпечення населення Донецької області скрапленим газом, вугіллям та деревиною, водопостачання Донеччини, а також виконання місцевих бюджетів на 2024 рік і планування на 2025 рік.
Обговорили і питання відновлення інфраструктури, роботу закладів освіти у період воєнного часу та підтримку сільського господарства.
У підсумку, начальникам військових адміністрацій було доручено облаштувати додаткові свердловини для забезпечення мешканців Донецької області питною водою.