Покровська  районна  військова  адміністрація  продовжує  налагодження   стосунків   та  співпраці  з  благодійниками.

13.07.2023 в 17:35

Заступник голови  Покровської райдержадміністрації Олександр Фоменко разом з начальником управління з питань розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Аллою Павлічєвою провели  робочу  зустріч  з представниками Данської ради в справах біженців DRC. Благодійна організація підтримує населення,  яке  постраждало  від військових дій в Україні, залучається до комплексного вирішення їх проблемних питань та надає дієву допомогу. На сьогодні вивчається потреба населення в засобах гігієни, будівельних матеріалах, білизні, кухонних наборах та наданні грошової допомоги. Обговорили    питання  співпраці та взаємозв’язку з  територіальними  громадами  Покровського  району.